Kas tuled esimest korda ronima?​

Kui jah, siis veab Sul - Sind ootab ees nii palju uut ja huvitavat! Ronimine on superpõnev tegevus, millest on lihtne sõltuvusse sattuda. 

Meil on tavaks öelda – igaüks peab ronimist vähemalt korra kogema, sest see on elumuutev kogemus. Kuid ära usu meie sõnu, vaid tule kohale ja veendu ise!

Millal on saal avatud?

Ronimisministeerium on avatud kogu aeg (24-7), kaasa arvatud pühadel.

Kuna klienditeenindajat kohapeal pole, osta pilet meie veebipoest!

Treeningute ning kursustega liitumise kohta loe lähemalt siit!

Tule koos perega!

Kas tahad oma lastele tõeliselt muljet avaldada? Tule perega ronima ja võime garanteerida – sellest perekondlikust ajaviitest satuvad vaimustusse nii lapsed kui ka täiskasvanud!

Ronimine on jõukohane ja huvitav tegevus tervele perele ning kindel viis oma laste silmis plusspunktide teenimiseks.

Kas otsid põnevat tegevust tervele perele? 

Bouldering on aktiivne meelelahutus, millest on lihtne vaimustusse sattuda ning vaieldamatult number üks tegevus, mida üheskoos teha. 

Ronimisministeeriumis on sobilikud ronimisrajad nii lastele kui ka täiskasvanutele ja seega pole oluline, kui vana sa oled või millised on sinu oskused. Lapsed ja lapsevanemad saavad koos ronida ja tippu jõudmise rõõmu tunnevad kõik ühtemoodi!

Kuigi meil on kaks lasteseina tasub võimalusel tulla lastega ronima väljaspool treeningu aegasid, siis lasteseinadel rohkem ruumi. Vaata saali kalendrit siit.

Maksma peab vaid ronijate eest, kaasaelajad saavad sisse tasuta.

Lastepilet kehtib alla 13-aastastele lastele.

Sooduspiletit saavad kasutada kõik õpilased, olenemata õppeasutusest.

Alates 12-aastased lapsed võivad tulla ronima iseseisvalt. Lastel, kes on liitunud Ronimisministeeriumi treeningutega, ei pea kaasas olema saatjat.

Ronimissusse rendime alates suurusest 24.

Kõlab hästi… millest peaksin alustama?

Kui mitte keegi pereliikmetest pole varem boulderingi proovinud, siis soovitame alustada sissejuhatavast peretreeningust. 1,5-tunnise juhendatud ronimise käigus õpetab treener selgeks boulderingi põhitõed ja edasi on juba palju lihtsam saalis omal käel turnida. 

Juhendatud pereronimisse on oodatud kuni kahe täiskasvanuga pered koos alates 5 aasta vanuste lastega.

Treeningu hind sõltub osalejate arvust. Lisaks juhendajale sisaldab hind ka sissepääsu ronimissaali ja ronimissusside renti.

Juhendatud ronimise hinnakiri:

Kinkekaart

Kinkekaardi saad osta ja seda kasutada meie veebipoes.

 Kehtib 6 kuud alates soetamise hetkest.