Korduma kippuvad küsimused

Loomulikult! Tule kohale ja hakka ronima. Boulderingi saab omal käel suurepäraselt harrastada, aga arvesta, et see on ka üsna sotsiaalne tegevus. Ilmselt leiad end üsna varsti kellegagi mingi konkreetse raja nüansse arutamas, et tippu jõuda!

Aeg on vaja kinni panna sissejuhatavale treeningule (juhendatud ronimine), kuid omal käel ronimiseks pole seda tarvis teha. Küll aga pead sissepääsemiseks veebipoest pileti ja rendisussid ostma, sest kohapeal meil klienditeenindajat pole.

Ronimiseks on spetsiaalsed ronimissussid, mis on kitsama nina ning hästi haarduva tallaga. Ronimissusse saab laenata Ronimisministeeriumist. Paljajalu ronimine ei ole lubatud enda ohutuse ning hügieeni huvides.

Meie ei soovita tulla oma sisespordijalanõudega sest ainult ronimissussidega saad panna võimalikult suure osa keha koormusest jalgadele. Üleliigne käte otsas rippumine väsitab kiiresti. Kui siiski eelistad oma sisespordijalanõusid, eelista õhukese tallaga susse! 

Ronimissussid leiad riiulist, saali keskelt. Kui oled maksnud susside rendi eest meie veebipoes, võid vabalt valida endale sobilikud ronimissussid. Jalanõusid ei pea eelnevalt broneerima. Rendisussis tuleb kanda oma sokki.

Boulderingi harrastatakse kuni 4-meetristel ronimisseintel, mattide kohal. Selleks ei kasutata ei köisi ega muud erivarustust. Kuna kõrgused pole suured, siis ei pea kõrgusekartuse pärast muretsema.

Pane selga mugavad, sportlikud riided, mis ei takista liikumist. Näiteks dressipüksid ja T-särk. Ehted ja kellad võiksid randmetelt eemaldada ning lühikeste küüntega on ronimine lihtsam kui pikkadega.

Otse loomulikult! Ronimisministeerium pakub sportlikku meelelahutust kõigile – lastest pensionärideni. Meie juures on mitmekesised ronimisvõimalused nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Ronimisega on võimalik alustada iseseisvalt, aga parima sissejuhatuse ronimisse saate meie korraldatud Bouldering ABC kursustelt, kus alaga saab tutvuda juhendaja käe all. Kuupäevade kohta vaata lähemalt Ronimisministeerium Facebookist “ürituste” alt.

Kindlasti! Ronimisministeeriumis tegeletakse bouldedamisega ehk 4-meetristel ronimisseintel, mattide kohal. Seinal ronitakse üksi, aga oht leida ronijate seast uusi sõpru, kes sama ronimisprobleemi kallal punnitavad, on päris suur olenemata sellest, kas sa tuled üksi või mitte.

Kindlasti on lapsed oodatud ronima. Üle terve saali on keeratud radu, mille puhul on mõeldud ka alates 10-aastaste ronijate peale. Lisaks on meil eraldi kaks algajate- ja lasteseina, kus nukkide vahemaad on eriti lastesõbralikud ja ronida saavad ka isegi 3-aastased. Laste trennide kohta leiad infot siit.

4-5 aastassed on juba päris osavad ronijad, kolme-aastased suudavad tihti oma vanemaid üllatada ja selle video laps on alla kahe-aastane.

Kõige väikseimad rendi-ronimissussid on meil suuruses 24.

Maksta tuleb ainult ronimise eest. Kaasaelajad saavad tulla tasuta.

Ei pea. Võid käia meie juures ronimas ostes ühekordse pileti. Soodsamalt saad treenida, kui ostad 10-ne korra pääsme või kuukaardi. Vaata kõiki pääsmeid SIIT. nt

Ronimisministeerium on mehitamata ronimiskeskus. See tähendab, et meil pole kohapeal klienditeenindajat ja tavakülastuste puhul toimub kõik iseteeninduse põhimõttel. See on lihtne: pilet tuleb soetada veebipoest, misjärel saadame sinule arve ja eraldi e-maili koos “Open door” lingiga, millega uks avada (klõpsa siia, et vaadata õpetusvideot).

Tavapiletiga saate uksest sisse ööpäevaringselt. Samamoodi võid lahkumise aja võid ise valida.

Loomulikult! Lisainfo sünnipäevade kohta leiad siit ja sõprade / töökaaslastega ronimise kohta siit.

Ei saa. Ronimisministeerium on ehitatud boulderdamiseks ehk seinad on kuni 4,0 m kõrgused ning julgestuseks on 30 cm paksune pehmendusmatt.

Boulderdamiseks on vaja vaid ronimissusse (ostes hind alates 80 €, rentides 2 €). Magneesiumikoti omamine tuleb kasuks (ostes hind alates 20 €, rent 1 €).

10x, 1, 3, 6 ja 12 kuu pääsmete puhul on kehtivusaega võimalik pikendada, kui arstitõendis on kirjas vähemalt 1 nädalane treeningvõimetus.

Teavitada koheselt vigastuse või haiguse ilmnemisel. Alla nädalase pausi puhul kaarti ei pikendata ega ka siis, kui teavitus tuli pärast arstitõendi kehtivust.

Lisaks saavad T1 & Hipodroom kuukaartide omanikud võtta treeningpuhkust: 1 kuu kaardi omanikud 1 nädal, 3 kuu kaardi omanikud 3 nädalat, 6 kuu kaardi omanikud 6 nädalat ja 12 kuu kaardi omanikud 12 nädalat. Kui soovite võtta puhkust välja osade kaupa, siis saab seda teha täisnädalate kaupa.