HIPODROOMI KALENDER

(Trennid ja kursused)

juuni 2024

E T K N R L P
1
2
  • 17:00-19:00 Kids wall closed (session)
3
4
  • 18:30 MariLiis lastetrenn 10-15a (Hipodroom)
5
  • 16:30 Ronimisakadeemia lastetrennid Hipodroom
6
  • 17:00 6-8a: Ronimisakadeemia Hipodroom
7
8
9
10
11
  • 18:30 MariLiis lastetrenn 10-15a (Hipodroom)
12
  • 16:30 Ronimisakadeemia lastetrennid Hipodroom
13
  • 17:00 6-8a: Ronimisakadeemia Hipodroom
14
15
16
17
18
  • 18:30 MariLiis lastetrenn 10-15a (Hipodroom)
19
  • 16:30 Ronimisakadeemia lastetrennid Hipodroom
20
  • 17:00 6-8a: Ronimisakadeemia Hipodroom
21
22
23
24
25
  • 18:30 MariLiis lastetrenn 10-15a (Hipodroom)
26
  • 16:30 Ronimisakadeemia lastetrennid Hipodroom
27
  • 17:00 6-8a: Ronimisakadeemia Hipodroom
28
29
30

T1 KALENDER

(Trennid ja kursused)

juuni 2024

E T K N R L P
1
  • 10:00-12:20 Krista trenn (kids wall closed)
  • 14:30-19:00 Kids wall closed (session)
  • 16:00 Elena teenagers
  • 18:00 Nick Beginner's Training
2
  • 14:30-16:30 Kids wall closed (session)
3
  • 17:00 Dinara Kids Training RUS
4
  • 17:00 Ronimisakadeemia lastetrenn (5-7a)
  • 19:00 Dinara adults training
  • 19:00 Harli algajad
5
  • 19:00 Harli trenn (edasijõudnud V5/6)
6
  • 10:00-13:00 Kids wall closed (session)
  • 18:30-20:30 Kids wall closed (session)
  • 19:00 Dinara adults RUS
7
  • 17:00 Dinara Kids Training RUS
  • 19:00 Dinara adults
8
  • 10:00-12:20 Krista trenn (kids wall closed)
  • 16:00 Elena teenagers
  • 18:00 Nick Beginner's Training
9
10
  • Riine teismeliste trenn
  • 17:00 Dinara Kids Training RUS
11
  • 17:00 Ronimisakadeemia lastetrenn (5-7a)
  • 19:00 Dinara adults training
  • 19:00 Harli algajad
12
  • 19:00 Harli trenn (edasijõudnud V5/6)
13
  • 19:00 Dinara adults RUS
14
  • 17:00 Dinara Kids Training RUS
  • 19:00 Dinara adults
15
  • 10:00-12:20 Krista trenn (kids wall closed)
  • 14:30-19:00 Kids wall closed (session)
  • 16:00 Elena teenagers
  • 18:00 Nick Beginner's Training
16
17
  • Riine teismeliste trenn
  • 17:00 Dinara Kids Training RUS
18
  • 17:00 Ronimisakadeemia lastetrenn (5-7a)
  • 19:00 Dinara adults training
  • 19:00 Harli algajad
19
  • 19:00 Harli trenn (edasijõudnud V5/6)
20
  • 19:00 Dinara adults RUS
21
  • 17:00 Dinara Kids Training RUS
  • 19:00 Dinara adults
22
  • 10:00-12:20 Krista trenn (kids wall closed)
  • 16:00 Elena teenagers
  • 18:00 Nick Beginner's Training
23
24
  • Riine teismeliste trenn
  • 17:00 Dinara Kids Training RUS
25
  • 17:00 Ronimisakadeemia lastetrenn (5-7a)
  • 19:00 Dinara adults training
  • 19:00 Harli algajad
26
  • 19:00 Harli trenn (edasijõudnud V5/6)
27
  • 19:00 Dinara adults RUS
28
  • 17:00 Dinara Kids Training RUS
  • 19:00 Dinara adults
29
  • 10:00-12:20 Krista trenn (kids wall closed)
  • 16:00 Elena teenagers
  • 18:00 Nick Beginner's Training
30