Kas tuled esimest korda ronima?​

Kui jah, siis veab Sul - Sind ootab ees nii palju uut ja huvitavat! Ronimine on superpõnev tegevus, millest on lihtne sõltuvusse sattuda. 

Meil on tavaks öelda – igaüks peab ronimist vähemalt korra kogema, sest see on elumuutev kogemus. Kuid ära usu meie sõnu, vaid tule kohale ja veendu ise!

Millal on saal avatud?

Ronimisministeerium on avatud kogu aeg (24-7), kaasa arvatud pühadel.

Kuna klienditeenindajat kohapeal pole, osta pilet meie veebipoest!

Kuidas toimib sissepääs?

Ronimisministeerium toimib iseteeninduse põhimõttel. Kohapeal pole klienditeenindajat, mis tähendab, et sissepääsemiseks tuleb sul osta endale sobiv pilet meie veebipoest!

Pärast pileti soetamist saadame sulle meilile (või smsi teel) lingi, millega saad avada saali ukse. Ühekordne pileti kehtib ostuhetkest üheks külastuseks järgmise päeva südaööni. Kui pead vahepeal käima saalist väljas, ära muretse. Piletiga saad uuesti sisse 3 tunni aja. NB! Kohapeal pileteid ei müüda!

Veebipoes on võimalik maksta ülekandega, Visa või Mastercard maksekaardiga ja Stebby krediidiga.

Piletiga saad nautida meie saali (ronimine, treeningala ja saun) nii kaua kui soovid.
NB! T1 saalis pole sauna.

Treeningute ning kursustega liitumise kohta loe lähemalt siit!

Tule koos perega!

Kas tahad oma lastele tõeliselt muljet avaldada? Tule perega ronima ja võime garanteerida – sellest perekondlikust ajaviitest satuvad vaimustusse nii lapsed kui ka täiskasvanud!

Ronimine on jõukohane ja huvitav tegevus tervele perele ning kindel viis oma laste silmis plusspunktide teenimiseks.

Kas otsid põnevat tegevust tervele perele? 

Ronimine on aktiivne meelelahutus, millest on lihtne vaimustusse sattuda ning vaieldamatult number üks tegevus, mida üheskoos teha. 

Ronimisministeeriumis on sobilikud ronimisrajad nii lastele kui ka täiskasvanutele ja seega pole oluline, kui vana sa oled või millised on sinu oskused. Lapsed ja lapsevanemad saavad koos ronida ja tippu jõudmise rõõmu tunnevad kõik ühtemoodi!

Võimalusel tasub lastega tulla ronima väljaspool treeningu aegasid, siis on lasteseinadel rohkem ruumi. Vaata Hipodroomi saali kalendrit siit ja T1 saali oma siit.

Maksma peab vaid ronijate eest, kaasaelajad saavad sisse tasuta.

Lastepilet kehtib alla 13-aastastele lastele.

Sooduspiletit saavad kasutada kõik õpilased, olenemata õppeasutusest.

Alates 12-aastased lapsed võivad tulla ronima iseseisvalt. Lastel, kes on liitunud Ronimisministeeriumi treeningutega, ei pea kaasas olema saatjat.

Ronimissusse rendime suurustes 24-50.

Kõlab hästi… millest peaksin alustama?

Kui mitte keegi pereliikmetest pole varem rahnuronimist proovinud, siis soovitame alustada sissejuhatavast juhendatud pereronimisest. 1,5-tunnise juhendatud ronimise käigus õpetab treener selgeks rahnuronimise põhitõed ja edasi on juba palju lihtsam saalis omal käel turnida. 

Peretreeningusse on oodatud kuni kahe täiskasvanuga pered koos alates 5 aasta vanuste lastega.

Juhendatud ronimise hind sõltub osalejate arvust. Lisaks juhendajale sisaldab hind ka sissepääsu ronimissaali ja ronimissusside renti.

Juhendatud ronimise hinnakiri:

Kinkekaart

Kinkekaardi saad osta ja seda kasutada meie veebipoes.

 Kehtib 6 kuud alates soetamise hetkest.